3.9.08

Piotr Uznański Photography

Polecam / I recommend - www.uznanski.com

5 comments:

karmazyniello said...

Jedynym mankamentem tej niczego sobie interesującej fotografii w wykonaniu Piotra Uznańskiego jest chyba to że nie używał Nikona FM2n (czyt. filmu), a cyfrę czego efekt jest niestety nie wystarczający w tym przedziale klasowym.

pawdidi said...

Jedynym mankamentem autorytatywnych wypowiedzi osób, które wygłaszają opinie w oparciu o przypuszczenia, jest często ich krzywdzące mijanie się z prawdą. Szkoda, bo szanuję Karmazynka za zdjęcia. Z tego co wiem Piotr wszystkie zdjęcia zrobił techniką analogową. Inną sprawą jest obróbka i przycinka do www. Prace komercyjne na pewno robi średnim formatem. Wyjazdowe "mazy" pewnie małym obrazkiem. Ku uciesze nielicznych Uzi planuje kupić cyfrę, bo męczy go już ciemnia.

karmazyniello said...

Zwracam honor. pawdidi, zabiłeś mi ćwieka na całej linii i teraz mi głupio:| Wybaczcie, świerzak jestem z niewyparzoną gębą czasem.

pawdidi said...

Dalej żartujesz sobie. Jak na świeżaka masz zbyt dobre zdjęcia. Zastanawia mnie jeszcze jedno, po za wprawnym okiem czym fotografujesz streeta?

karmazyniello said...

Nie żartuje, aparat kupiłem w lutym tego roku. Poza tym moje zdjęcia są słabe technicznie, bo technikę opanować w pół roku to się chyba nie da. Używam Pentaxa K10D + FA35/2.0 AL
Od wczoraj Pentax Super A z nawiniętym pierwszym w życiu T-RIXem. Jeśli pierwsza rolka nie wyjdzie to mam jeszcze 23 w zapasie:) Pozdrawiam